słupek wysoki siena 60x220 cm mdf lakier biały mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396329
![[X]SIENA SŁU WYS D-60-220 HK BL BM](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDDBCFDFB319ECDF476%26compId%3D100396329_siena-slu-wys-d-60-220-hk-bl-bm_oth4.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Siena biały mat |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]SIENA SŁU WYS D-60-220 HK BL BM](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDDBCFDFB319ECDF476%26compId%3D100396329_siena-slu-wys-d-60-220-hk-bl-bm_oth4.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Siena biały mat |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki siena 60x220 cm mdf lakier biały mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396329
1 szt1,00szt
![[X]SIENA SŁU WYS D-60-220 HK BL BM](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDDBCFDE45126DCF3F6%26compId%3D100396329_siena-slu-w-d-60-220-hk-bl-bm_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt

1 szt1,00szt
![[X]SIENA SŁU WYS D-60-220 HK BL BM](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDDBCFDE45126DCF3F6%26compId%3D100396329_siena-slu-w-d-60-220-hk-bl-bm_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt

opis produktu
SIENA SŁUPEK WYSOKI D-60-220 HK-XS BLUM BIAŁY MAT to propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczny styl wykończenia mebli. Charakterystyczny cichy domyk, wysokość 230 cm, szerokość 60 cm i głębokość 53 cm sprawiają, że poza funkcjonalnością możesz cieszyć się również oszczędnością miejsca w swojej kuchni. Do tego staranność i precyzja wykonania, gwarantuje bezproblemową obsługę. Estetyczny biały mat doda uroku każdemu wnętrzu. Niezawodne produkty Blum w zestawie z kolekcją Siena to marka, która dba o szczegóły i zapewnia wygodę użytkowania mebli w kuchni lub w jadalni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Siena biały mat |
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


