szafka wisząca rimini do zabudowy mikrofali 60x72 cm mdf lakier biały połysk blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100239176
![[X]RIMINI SZAF WISZ MIK GM-60 BIAP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FDAA54695E2A88B%26compId%3D100239176_tego_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod mikrofalówkę
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]RIMINI SZAF WISZ MIK GM-60 BIAP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FDAA54695E2A88B%26compId%3D100239176_tego_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod mikrofalówkę
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca rimini do zabudowy mikrofali 60x72 cm mdf lakier biały połysk blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100239176
1 szt1,00szt
![[X]RIMINI SZAF WISZ MIK GM-60 BIAP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDB8FDA68FEE025E7B0%26compId%3D100239176_asda_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt

1 szt1,00szt
![[X]RIMINI SZAF WISZ MIK GM-60 BIAP](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDB8FDA68FEE025E7B0%26compId%3D100239176_asda_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt1,00szt

opis produktu
Szukasz miejsca, w którym mógłbyś umieścić swoją mikrofalówkę? RIMINI SZAFKA WISZĄCA POD ZABUDOWĘ MIKROFALÓWKI GM-60 BIAŁY POŁYSK spełni Twoje oczekiwania. Posiada drzwiczki z frezowanym uchwytem i cichym domykiem. Ich front to lakierowana płyta MDF. Jest to materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni. Łatwo utrzymasz ją w czystości oraz wypielęgnujesz. Posiada zwiększoną odporność na wilgoć i wysoką temperaturę. Korpus RIMINI SZAFKI WISZĄCEJ POD ZABUDOWĘ MIKROFALÓWKI GM-60 BIAŁY POŁYSK jest zrobiony z płyty laminowanej, którą wyróżnia odporność na wysoką temperaturę, tłuste opary oraz wilgoć i zarysowania.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
System kuchenny Rimini lakier biały połysk
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod mikrofalówkę
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Biały
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-150-za-1000 |
|---|---|
| System meblowy: | Rimini lakier biały połysk |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


