profil zakończeniowy cs25 2 m dąb monument cs158
Nr kat. 100308931
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs25 |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile zakończeniowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs25 |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil zakończeniowy cs25 2 m dąb monument cs158
Nr kat. 100308931
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




