podkład pod panele silent walk 2,00 mm 7 m2
Nr kat. 100352974


My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Podkład Quick-Step® Silent Walk jest przeznaczony dla osób, które chcą maksymalnie stłumić dźwięk kroków w pomieszczeniu. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na ściskanie i odporności na obciążenia dynamiczne podkład zapewnia dłuższą żywotność. Podkład Quick-Step® Silent Walk ma strukturę, która maksymalnie poprawia przewodnictwo cieplne. Dzięki tym cechom podkład Silent Walk stanowi idealny wybór dla osób z systemem ogrzewania i/lub chłodzenia podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Silent Walk |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Ogrzewanie podłogowe: | Dobry |
| Komfort akustyczny: | Średni |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 2 mm |
| Folia pod panele: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 7 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Podkład Quick-Step® Silent Walk jest przeznaczony dla osób, które chcą maksymalnie stłumić dźwięk kroków w pomieszczeniu. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na ściskanie i odporności na obciążenia dynamiczne podkład zapewnia dłuższą żywotność. Podkład Quick-Step® Silent Walk ma strukturę, która maksymalnie poprawia przewodnictwo cieplne. Dzięki tym cechom podkład Silent Walk stanowi idealny wybór dla osób z systemem ogrzewania i/lub chłodzenia podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Silent Walk |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Ogrzewanie podłogowe: | Dobry |
| Komfort akustyczny: | Średni |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 2 mm |
| Folia pod panele: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 7 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
podkład pod panele silent walk 2,00 mm 7 m2
Nr kat. 100352974
7,00m21 paczka
7,00m21 paczka
opis produktu
Podkład Quick-Step® Silent Walk jest przeznaczony dla osób, które chcą maksymalnie stłumić dźwięk kroków w pomieszczeniu. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości na ściskanie i odporności na obciążenia dynamiczne podkład zapewnia dłuższą żywotność. Podkład Quick-Step® Silent Walk ma strukturę, która maksymalnie poprawia przewodnictwo cieplne. Dzięki tym cechom podkład Silent Walk stanowi idealny wybór dla osób z systemem ogrzewania i/lub chłodzenia podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Silent Walk |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Ogrzewanie podłogowe: | Dobry |
| Komfort akustyczny: | Średni |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 2 mm |
| Folia pod panele: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 7 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


