parawan nawannowy new trendy new soleo 90x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny grafitowy p-0145
Nr kat. 100443322

opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 90X140 Grafitowy Uniwersalny P-0145 jest stylowym i gustownym produktem, który dobrze zaprezentuje się w łazience o każdym stylem wnętrzarskim: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, boho, a nawet industrialnym. Wykończenia w grafitowym kolorze dodadzą strefie kąpielowej eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jeśli chcesz, aby twoja łazienka tworzyła spójną całość, warto skompletować parawan z armaturą łazienkową w grafitowym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest to produkt wytrzymały, odporny oraz trwały, dlatego będzie bezproblemowo funkcjonować przez wiele lat codziennego użytkowania. Dzięki łatwemu czyszczeniu szyby, masz zapewniony komfort pryszniców i kąpieli za nieskazitelnie czystym parawanem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Produkt polski: | Tak |
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0145 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,00X96,00X6,00 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 90X140 Grafitowy Uniwersalny P-0145 jest stylowym i gustownym produktem, który dobrze zaprezentuje się w łazience o każdym stylem wnętrzarskim: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, boho, a nawet industrialnym. Wykończenia w grafitowym kolorze dodadzą strefie kąpielowej eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jeśli chcesz, aby twoja łazienka tworzyła spójną całość, warto skompletować parawan z armaturą łazienkową w grafitowym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest to produkt wytrzymały, odporny oraz trwały, dlatego będzie bezproblemowo funkcjonować przez wiele lat codziennego użytkowania. Dzięki łatwemu czyszczeniu szyby, masz zapewniony komfort pryszniców i kąpieli za nieskazitelnie czystym parawanem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Produkt polski: | Tak |
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0145 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,00X96,00X6,00 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 90x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny grafitowy p-0145
Nr kat. 100443322
Cena katalogowa: 1 955,70 zł/szt
Wymiary:
90x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 955,70 zł/szt
Wymiary:
90x140 cm
1 szt.
opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 90X140 Grafitowy Uniwersalny P-0145 jest stylowym i gustownym produktem, który dobrze zaprezentuje się w łazience o każdym stylem wnętrzarskim: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, boho, a nawet industrialnym. Wykończenia w grafitowym kolorze dodadzą strefie kąpielowej eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jeśli chcesz, aby twoja łazienka tworzyła spójną całość, warto skompletować parawan z armaturą łazienkową w grafitowym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest to produkt wytrzymały, odporny oraz trwały, dlatego będzie bezproblemowo funkcjonować przez wiele lat codziennego użytkowania. Dzięki łatwemu czyszczeniu szyby, masz zapewniony komfort pryszniców i kąpieli za nieskazitelnie czystym parawanem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Produkt polski: | Tak |
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0145 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,00X96,00X6,00 CM |
| Waga brutto: | 21 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


