parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny chrom p-0073
Nr kat. 100255910


opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 60X140 Chrom Uniwersalny P-0073 posiada prosty, lecz elegancki styl, dzięki czemu pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego. Posiada uniwersalne, chromowane wykończenia, które pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia. Produkt warto skompletować z chromowaną armaturą łazienkową, aby łazienka zyskała spójny i estetyczny styl. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Produkt łączy w sobie wytrzymałość, odporność oraz trwałość, dlatego bezproblemowo przetrwa wiele lat codziennych kąpieli. Dzięki powłoce ułatwiającej czyszczenie, będzie nieskazitelnie czysty na długo po jego umyciu, co pozytywnie wpłynie na komfort twoich codziennych pryszniców i kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0073 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 15 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 60X140 Chrom Uniwersalny P-0073 posiada prosty, lecz elegancki styl, dzięki czemu pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego. Posiada uniwersalne, chromowane wykończenia, które pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia. Produkt warto skompletować z chromowaną armaturą łazienkową, aby łazienka zyskała spójny i estetyczny styl. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Produkt łączy w sobie wytrzymałość, odporność oraz trwałość, dlatego bezproblemowo przetrwa wiele lat codziennych kąpieli. Dzięki powłoce ułatwiającej czyszczenie, będzie nieskazitelnie czysty na długo po jego umyciu, co pozytywnie wpłynie na komfort twoich codziennych pryszniców i kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0073 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 15 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny chrom p-0073
Nr kat. 100255910
Cena katalogowa: 1 349,31 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 349,31 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy New Soleo 60X140 Chrom Uniwersalny P-0073 posiada prosty, lecz elegancki styl, dzięki czemu pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego. Posiada uniwersalne, chromowane wykończenia, które pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia. Produkt warto skompletować z chromowaną armaturą łazienkową, aby łazienka zyskała spójny i estetyczny styl. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Produkt łączy w sobie wytrzymałość, odporność oraz trwałość, dlatego bezproblemowo przetrwa wiele lat codziennych kąpieli. Dzięki powłoce ułatwiającej czyszczenie, będzie nieskazitelnie czysty na długo po jego umyciu, co pozytywnie wpłynie na komfort twoich codziennych pryszniców i kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0073 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 15 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


