parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy uchylny lewy chrom połysk p-0028
Nr kat. 100181547

opis produktu
Praktyczne parawany nawannowe to doskonała alternatywa dla prysznica. Marka New Soleo stworzyła kolekcję New Trendy, gdzie parawany nawannowe uniwersalne dodają wannom nowych możliwości. Model lewostronny o szerokości 100 cm i wysokości 140 cm zabezpieczy podłogę łazienki przed zachlapaniem podczas prysznica w pozycji pionowej. Parawan także ułatwia wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonany z hartowanego szkła wykazuje odporność na uderzenia, a specjalna powłoka ułatwia utrzymać drzwi w idealnej czystości. Produkt posiada 3-letnią gwarancję.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0028 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Lewy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,50X7,00 CM |
| Waga brutto: | 24 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Praktyczne parawany nawannowe to doskonała alternatywa dla prysznica. Marka New Soleo stworzyła kolekcję New Trendy, gdzie parawany nawannowe uniwersalne dodają wannom nowych możliwości. Model lewostronny o szerokości 100 cm i wysokości 140 cm zabezpieczy podłogę łazienki przed zachlapaniem podczas prysznica w pozycji pionowej. Parawan także ułatwia wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonany z hartowanego szkła wykazuje odporność na uderzenia, a specjalna powłoka ułatwia utrzymać drzwi w idealnej czystości. Produkt posiada 3-letnią gwarancję.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0028 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Lewy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,50X7,00 CM |
| Waga brutto: | 24 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy uchylny lewy chrom połysk p-0028
Nr kat. 100181547
Cena katalogowa: 2 084,85 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 2 084,85 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
opis produktu
Praktyczne parawany nawannowe to doskonała alternatywa dla prysznica. Marka New Soleo stworzyła kolekcję New Trendy, gdzie parawany nawannowe uniwersalne dodają wannom nowych możliwości. Model lewostronny o szerokości 100 cm i wysokości 140 cm zabezpieczy podłogę łazienki przed zachlapaniem podczas prysznica w pozycji pionowej. Parawan także ułatwia wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonany z hartowanego szkła wykazuje odporność na uderzenia, a specjalna powłoka ułatwia utrzymać drzwi w idealnej czystości. Produkt posiada 3-letnią gwarancję.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0028 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Lewy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,50X7,00 CM |
| Waga brutto: | 24 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


