parawan nawannowy cersanit larga 115x140 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny złoty mat s164-071
Nr kat. 100516505
opis produktu
Parawan nawannowy Cersanit Larga 140x115 złoty mat transparentne s164-071 to praktyczne rozwiązanie, które pozwala połączyć funkcję wanny i prysznica. Powyższy parawan przeznaczony do montażu na wannie charakteryzują eleganckie profile. Ich złoty odcień o matowym wykończeniu powierzchni nadaje konstrukcji ekskluzywny wygląd. Produkt wykonany z solidnych i trwałych materiałów zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a także trwałość. Parawan z kolekcji Larga wypełnia hartowane szkło o grubości wynoszącej zaledwie 5 mm. Pokryte hydrofobową powłoką Clean Pro, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz zapobiega osadzaniu się kamienia. Model z regulacją przyścienną wyposażony został w dwa skrzydła – przesuwne oraz obrotowe. Wysokiej jakości parawan nawannowy sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Długość: | 115 cm |
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,00X78,00X7,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Cersanit |
| Szerokość: | 115 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | S164-071 |
| Waga brutto: | 26 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Parawan nawannowy Cersanit Larga 140x115 złoty mat transparentne s164-071 to praktyczne rozwiązanie, które pozwala połączyć funkcję wanny i prysznica. Powyższy parawan przeznaczony do montażu na wannie charakteryzują eleganckie profile. Ich złoty odcień o matowym wykończeniu powierzchni nadaje konstrukcji ekskluzywny wygląd. Produkt wykonany z solidnych i trwałych materiałów zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a także trwałość. Parawan z kolekcji Larga wypełnia hartowane szkło o grubości wynoszącej zaledwie 5 mm. Pokryte hydrofobową powłoką Clean Pro, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz zapobiega osadzaniu się kamienia. Model z regulacją przyścienną wyposażony został w dwa skrzydła – przesuwne oraz obrotowe. Wysokiej jakości parawan nawannowy sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Długość: | 115 cm |
| Kolekcja: | Larga |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 149,00X78,00X7,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Cersanit |
| Szerokość: | 115 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | S164-071 |
| Waga brutto: | 26 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy cersanit larga 115x140 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny złoty mat s164-071
Nr kat. 100516505
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




