panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb gerbil kronostep k644 ac5 8mm
Nr kat. 100575647
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan Dąb Gerbil Kronostep K644 wyróżniają się formatem szerokiej deski 25x129 cm, która podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Kolekcja Kronostep 8 objęta jest 20-letnią gwarancją producenta. Rozwiązanie dla wymagających użytkowników ceniących trwałość i naturalny wygląd drewna
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan Dąb Gerbil Kronostep K644 wyróżniają się formatem szerokiej deski 25x129 cm, która podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura drewna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Kolekcja Kronostep 8 objęta jest 20-letnią gwarancją producenta. Rozwiązanie dla wymagających użytkowników ceniących trwałość i naturalny wygląd drewna
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb gerbil kronostep k644 ac5 8mm
Nr kat. 100575647
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




