panele winylowe spc barlinek dąb emma kl. 33 4,2+1 mm click
Nr kat. 100569924
opis produktu
Panele Winylowe Spc Barlinek Dąb Emma Kl. 33 4,2+1 Mm Click rozświetlają przestrzeń swoją jasną, klasyczną tonacją, dodając wnętrzu lekkości i elegancji. Ich design wiernie oddaje wygląd drewnianej deski, a mineralny rdzeń SPC gwarantuje trwałą oraz stabilną konstrukcję. 4-stronna micro V-fuga podkreśla krawędzie paneli, tworząc eleganckie wykończonej podłogi. Model z klasą użytkową obiektową świetnie radzi sobie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na zastosowanie produktu w kuchni i łazience, a współpraca z ogrzewaniem podłogowym zapewnia codzienny komfort użytkowania. Szybki montaż na click oraz zintegrowany podkład podnoszą funkcjonalność podłogi.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
El Barco
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,2+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.014 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 240 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Winylowe Spc Barlinek Dąb Emma Kl. 33 4,2+1 Mm Click rozświetlają przestrzeń swoją jasną, klasyczną tonacją, dodając wnętrzu lekkości i elegancji. Ich design wiernie oddaje wygląd drewnianej deski, a mineralny rdzeń SPC gwarantuje trwałą oraz stabilną konstrukcję. 4-stronna micro V-fuga podkreśla krawędzie paneli, tworząc eleganckie wykończonej podłogi. Model z klasą użytkową obiektową świetnie radzi sobie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na zastosowanie produktu w kuchni i łazience, a współpraca z ogrzewaniem podłogowym zapewnia codzienny komfort użytkowania. Szybki montaż na click oraz zintegrowany podkład podnoszą funkcjonalność podłogi.
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do biura / domowe
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
El Barco
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,2+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.014 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1220 x 240 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc barlinek dąb emma kl. 33 4,2+1 mm click
Nr kat. 100569924
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.





