panele winylowe spc living dąb calma kl. 33 4,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100614056

opis produktu

Szerokość panela: 19,8 cm
Grubość panela: 4 + 1 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt Barlinek
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Grubość: | 4,0+1,0 mm |
| Tonacja: | Klasyczne |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Living |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1234 x198 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
| Nowość: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Szerokość panela: 19,8 cm
Grubość panela: 4 + 1 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt Barlinek
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Grubość: | 4,0+1,0 mm |
| Tonacja: | Klasyczne |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Living |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1234 x198 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
| Nowość: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc living dąb calma kl. 33 4,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100614056
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,20m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,20m21 paczka
opis produktu

Szerokość panela: 19,8 cm
Grubość panela: 4 + 1 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt Barlinek
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Grubość: | 4,0+1,0 mm |
| Tonacja: | Klasyczne |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 9 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Living |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Rozmiar (mm): | 1234 x198 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
| Nowość: | Tak |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


