panele podłogowe wodoodporne vitality dąb pavo vitality plus v003 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100431637
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Pavo charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w kuchni czy korytarzu. Format 19x126 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu typowym dla obiektów komercyjnych. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Vitality Plus
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Plus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Pavo charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w kuchni czy korytarzu. Format 19x126 cm w naturalnym odcieniu dębu podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu typowym dla obiektów komercyjnych. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Vitality Plus
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Plus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality dąb pavo vitality plus v003 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100431637
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




