panele podłogowe wodoodporne egger dąb berdal szary classic 8/33 el1037 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100524823
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Berdal Szary Classic 8/33 El1037 Ac5 8mm 4v-Fuga to rozwiązanie, które łączy estetykę z wysoką funkcjonalnością. Synchroniczna struktura precyzyjnie naśladuje dębową deskę, a jasny, szary odcień nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Standardowy format paneli sprawdza się w każdym pomieszczeniu, dopasowując się do różnych układów, a 4-stronna V-fuga akcentuje dopracowane wykończenie. Panele wyróżnia bardzo wysoka odporność na ścieranie, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1. Zwiększona odporność na wilgoć i możliwość montażu na podłożu z ogrzewaniem podłogowym gwarantują wygodne użytkowanie oraz szerokie możliwości aranżacyjne.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic 8/33 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Berdal Szary Classic 8/33 El1037 Ac5 8mm 4v-Fuga to rozwiązanie, które łączy estetykę z wysoką funkcjonalnością. Synchroniczna struktura precyzyjnie naśladuje dębową deskę, a jasny, szary odcień nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Standardowy format paneli sprawdza się w każdym pomieszczeniu, dopasowując się do różnych układów, a 4-stronna V-fuga akcentuje dopracowane wykończenie. Panele wyróżnia bardzo wysoka odporność na ścieranie, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1. Zwiększona odporność na wilgoć i możliwość montażu na podłożu z ogrzewaniem podłogowym gwarantują wygodne użytkowanie oraz szerokie możliwości aranżacyjne.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic 8/33 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne egger dąb berdal szary classic 8/33 el1037 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100524823
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





