panele podłogowe kronospan dąb chilton k057 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100459030




opis produktu
Panele podłogowe Kronospan Dąb Chilton K057 wyróżniają się naturalnym odcieniem drewna dębowego oraz grubością 8 mm zapewniającą stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką odporność przy średnim natężeniu ruchu, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy korytarzu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, tworząc autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Format standardowy 19x129 cm pasuje do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wielkości. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza trwałość i jakość wykonania z kolekcji Kronostep
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Panele podłogowe Kronospan Dąb Chilton K057 wyróżniają się naturalnym odcieniem drewna dębowego oraz grubością 8 mm zapewniającą stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką odporność przy średnim natężeniu ruchu, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy korytarzu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, tworząc autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Format standardowy 19x129 cm pasuje do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wielkości. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza trwałość i jakość wykonania z kolekcji Kronostep
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan dąb chilton k057 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100459030
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,26m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,26m21 paczka
opis produktu
Panele podłogowe Kronospan Dąb Chilton K057 wyróżniają się naturalnym odcieniem drewna dębowego oraz grubością 8 mm zapewniającą stabilność konstrukcji. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką odporność przy średnim natężeniu ruchu, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy korytarzu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki i uporządkowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, tworząc autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Format standardowy 19x129 cm pasuje do każdego pomieszczenia niezależnie od jego wielkości. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza trwałość i jakość wykonania z kolekcji Kronostep
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Krono Original |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


