panele winylowe spc barlinek next step dąb kokosowy dp3000017 kl. 34 4,5 mm click
Nr kat. 100521041
opis produktu
Jasne Panele Winylowe Spc Barlinek Next Step Dąb Kokosowy Dp3000017 Kl. 34 4,5 Mm Click stanowią połączenie estetyki z wytrzymałością wynikającą z zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Zachowane w klasycznej tonacji oraz wykończone 4-stronną micro V-fugą prezentują kokosowy odcień dębu, który subtelnie rozjaśnia przestrzeń i podkreśla naturalność drewna. Wysoka klasa użytkowa sprawia, że produkt świetnie sprawdza się w miejscach o dużej eksploatacji, a jego kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym zapewnia wygodę użytkowania. Mineralny rdzeń SPC zapewnia stabilność paneli, a zwiększona odporność na wilgoć umożliwia ich montaż również w strefach narażonych na kontakt z wodą. Wygodny system na click ułatwia sprawne wykonanie podłogi, przy zastosowaniu dedykowanego podkładu.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe jasne
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Panele winylowe lvt do szkoły
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,50 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.011 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 10 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1234 x198 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jasne Panele Winylowe Spc Barlinek Next Step Dąb Kokosowy Dp3000017 Kl. 34 4,5 Mm Click stanowią połączenie estetyki z wytrzymałością wynikającą z zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Zachowane w klasycznej tonacji oraz wykończone 4-stronną micro V-fugą prezentują kokosowy odcień dębu, który subtelnie rozjaśnia przestrzeń i podkreśla naturalność drewna. Wysoka klasa użytkowa sprawia, że produkt świetnie sprawdza się w miejscach o dużej eksploatacji, a jego kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym zapewnia wygodę użytkowania. Mineralny rdzeń SPC zapewnia stabilność paneli, a zwiększona odporność na wilgoć umożliwia ich montaż również w strefach narażonych na kontakt z wodą. Wygodny system na click ułatwia sprawne wykonanie podłogi, przy zastosowaniu dedykowanego podkładu.
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe jasne
Panele winylowe klasyczne Jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Panele winylowe lvt do biura
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Panele winylowe lvt do szkoły
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,50 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne Jasne |
| Opór cieplny: | 0.011 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 10 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1234 x198 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc barlinek next step dąb kokosowy dp3000017 kl. 34 4,5 mm click
Nr kat. 100521041
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.








