szafka dolna london 45x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100232930
opis produktu
Dla wzbogacenia wyposażenia pomieszczeń kuchennych, polecana jest biała SZAFKA DOLNA D-45 BIAŁY MAT. Produkt wyróżnia się zarówno walorami estetycznymi, jak i praktycznymi. Mebel został wykonany z solidnych i wilgocioodpornych materiałów, które sprawiają, że zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata. We wnętrzu szafki znajdują się dwie półki, ułatwiające uporządkowanie i przechowywanie artykułów spożywczych, czy też naczyń. Prezentowany model posiada również funkcjonalny system cichego domyku. Aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny, najlepiej skompletować go wraz z innymi elementami z serii LONDON.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
System kuchenny London lakier biały mat
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne w stylu amerykańskim
Meble kuchenne w stylu hampton
Biały
45 cm
Szafka dolna
Meble kuchenne w stylu angielskim
Angielski
Klasyczny
Glamour
Amerykański
Hampton
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | London lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dla wzbogacenia wyposażenia pomieszczeń kuchennych, polecana jest biała SZAFKA DOLNA D-45 BIAŁY MAT. Produkt wyróżnia się zarówno walorami estetycznymi, jak i praktycznymi. Mebel został wykonany z solidnych i wilgocioodpornych materiałów, które sprawiają, że zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata. We wnętrzu szafki znajdują się dwie półki, ułatwiające uporządkowanie i przechowywanie artykułów spożywczych, czy też naczyń. Prezentowany model posiada również funkcjonalny system cichego domyku. Aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny, najlepiej skompletować go wraz z innymi elementami z serii LONDON.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
System kuchenny London lakier biały mat
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Meble kuchenne w stylu amerykańskim
Meble kuchenne w stylu hampton
Biały
45 cm
Szafka dolna
Meble kuchenne w stylu angielskim
Angielski
Klasyczny
Glamour
Amerykański
Hampton
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | London lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna london 45x82 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100232930
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja London to ponadczasowy klasyk wśród mebli kuchennych. Białe fronty z delikatnym frezem to idealne połączenie elegancji i nutki nowoczesności. Meble kuchenne z kolekcji London dostępne są w różnych rozmiarach dzięki czemu możesz stworzyć kuchnie dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kolekcja London to ponadczasowy klasyk wśród mebli kuchennych. Białe fronty z delikatnym frezem to idealne połączenie elegancji i nutki nowoczesności. Meble kuchenne z kolekcji London dostępne są w różnych rozmiarach dzięki czemu możesz stworzyć kuchnie dostosowaną do Twoich potrzeb.






