listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2200x60x15 vigo 60 159 dąb nebport arbiton
Nr kat. 100244937
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Jeśli szukasz eleganckiego sposobu na wykończenie podłogi w swoim domu, to idealnym wyborem będzie LISTWA PRZYPODŁOGOWA 159 VIGO 60 DĄB NEWPORT. Wykonany z polichlorku winylu, produkt odznacza się odpornością na uderzenia, działanie wody, jak również promieniowanie UV. Dzięki temu nie odkształca się, a jego oryginalny kolor nie blaknie. Prezentowany model wyróżnia się także elastycznością i wytłoczoną strukturą odwzorowującą efekt drewna dębowego. Tym samym dostępna o wymiarach 2200mm x 60mm x 15mm listwa przypodłogowa doskonale sprawdzi się w stylowych, klasycznych aranżacjach wnętrz pomieszczeń mieszkalnych.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Vigo 60 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 15 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Zapinany na klamre/klips |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Jeśli szukasz eleganckiego sposobu na wykończenie podłogi w swoim domu, to idealnym wyborem będzie LISTWA PRZYPODŁOGOWA 159 VIGO 60 DĄB NEWPORT. Wykonany z polichlorku winylu, produkt odznacza się odpornością na uderzenia, działanie wody, jak również promieniowanie UV. Dzięki temu nie odkształca się, a jego oryginalny kolor nie blaknie. Prezentowany model wyróżnia się także elastycznością i wytłoczoną strukturą odwzorowującą efekt drewna dębowego. Tym samym dostępna o wymiarach 2200mm x 60mm x 15mm listwa przypodłogowa doskonale sprawdzi się w stylowych, klasycznych aranżacjach wnętrz pomieszczeń mieszkalnych.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Vigo 60 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 15 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Zapinany na klamre/klips |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2200x60x15 vigo 60 159 dąb nebport arbiton
Nr kat. 100244937
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



