listwa przypodłogowa pcv barlinek 2200x57x13,4 s6029541a dąb kremowy
Nr kat. 100544508
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | S60 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 13 mm |
| Kolor: | Kremowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Skład: | PCV |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | S60 |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Barlinek |
| Szerokość: | 13 mm |
| Kolor: | Kremowe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Fornirowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv barlinek 2200x57x13,4 s6029541a dąb kremowy
Nr kat. 100544508
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





