listwa przypodłogowa mdf parkietowa 2400x77x14 dąb patina classic jasny qspskr03559
Nr kat. 100135943
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 3559 to ponadczasowa i uniwersalna listwa przypodłogowa do paneli Quick-Step utrzymana w jasnym odcieniu, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich. Model o laminowanej powierzchni imituje strukturę drewna, a ponadto wyróżnia się łatwością pielęgnacji oraz właściwościami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Listwa przypodłogowa MDF mierzy 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości. Produkt służy do kamuflowania szczelin dylatacyjnych, a także zabezpieczenia ścian oraz podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Parkietowa |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF 2400X77X14 3559 to ponadczasowa i uniwersalna listwa przypodłogowa do paneli Quick-Step utrzymana w jasnym odcieniu, który doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich. Model o laminowanej powierzchni imituje strukturę drewna, a ponadto wyróżnia się łatwością pielęgnacji oraz właściwościami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Listwa przypodłogowa MDF mierzy 240 cm długości, 7,7 cm wysokości oraz 1,4 cm głębokości. Produkt służy do kamuflowania szczelin dylatacyjnych, a także zabezpieczenia ścian oraz podłogi.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Parkietowa |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Bielone |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Klamra lub klej |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf parkietowa 2400x77x14 dąb patina classic jasny qspskr03559
Nr kat. 100135943
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



