lampa sufitowa omiq sl.1680 4xe27 zielony oliwkowy
Nr kat. 100567250
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Oliwkowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OMIQ |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Oliwkowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OMIQ |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa omiq sl.1680 4xe27 zielony oliwkowy
Nr kat. 100567250
Wybrane dla Ciebie













