krzesło tela brego 07 jasnoszare stelaż czarny
Nr kat. 100614103
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Brego 07 jasnoszare |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Komfort |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Brego 07 jasnoszare |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło tela brego 07 jasnoszare stelaż czarny
Nr kat. 100614103
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







