kolumna prysznicowa omnires parma grafit szczotkowany pm7444gr
Nr kat. 100266960
opis produktu
Kolumna prysznicowa z baterią Parma Grafitowy PM7444GR jest oryginalnym i nowoczesnym rozwiązaniem w Twojej łazience. Dzięki swojej prostokątnej konstrukcji drążka oraz jego uniwersalnej wysokości (89 - 130 cm), będzie pasował do każdego pomieszczenia. Jako idealne uzupełnienie systemu, kolumna prysznicowa zawiera 150-centymetrowy, grafitowy wąż PVC z wygodnym uchwytem. Przyjemne dla oka grafitowe wykończenie sprawia, że kolumna prysznicowa wpasuje się do każdego wnętrza, dodając subtelny akcent luksusowej łazienki. Kolumna prysznicowa Parma to produkt, który zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagającego konsumenta.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | parma |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Grafitowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | PM7444GR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 6.300 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolumna prysznicowa z baterią Parma Grafitowy PM7444GR jest oryginalnym i nowoczesnym rozwiązaniem w Twojej łazience. Dzięki swojej prostokątnej konstrukcji drążka oraz jego uniwersalnej wysokości (89 - 130 cm), będzie pasował do każdego pomieszczenia. Jako idealne uzupełnienie systemu, kolumna prysznicowa zawiera 150-centymetrowy, grafitowy wąż PVC z wygodnym uchwytem. Przyjemne dla oka grafitowe wykończenie sprawia, że kolumna prysznicowa wpasuje się do każdego wnętrza, dodając subtelny akcent luksusowej łazienki. Kolumna prysznicowa Parma to produkt, który zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagającego konsumenta.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | parma |
| Kształt deszczownicy: | Prostokątny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Grafitowy |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | PM7444GR |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 6.300 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires parma grafit szczotkowany pm7444gr
Nr kat. 100266960
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





