kolumna prysznicowa omnires jimjim czarny mat sysjimjimbl
Nr kat. 100181590
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA OMNIRES JIMJIM SYSJIMJIMBL to bateria prysznicowa utrzymana w minimalistycznej formie wprowadzającej ciekawy akcent geometryczny. Zestaw prysznicowy doskonale sprawdzi się w łazienkach w stylu industrialnych, loft, nowoczesnych, a także eklektycznych. Baterie i natryski Omnires zapewniają najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę o regulowanej wysokości, słuchawkę z trzema funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Baterie i natryski czarne wprowadzają do wnętrza nowoczesną elegancję, a także modny, surowy wystrój.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Jimjim |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSJIMJIMBL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA OMNIRES JIMJIM SYSJIMJIMBL to bateria prysznicowa utrzymana w minimalistycznej formie wprowadzającej ciekawy akcent geometryczny. Zestaw prysznicowy doskonale sprawdzi się w łazienkach w stylu industrialnych, loft, nowoczesnych, a także eklektycznych. Baterie i natryski Omnires zapewniają najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę o regulowanej wysokości, słuchawkę z trzema funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Baterie i natryski czarne wprowadzają do wnętrza nowoczesną elegancję, a także modny, surowy wystrój.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Jimjim |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSJIMJIMBL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires jimjim czarny mat sysjimjimbl
Nr kat. 100181590
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 724 zł/szt-20%
Cena katalogowa: 980 zł/szt
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 724 zł/szt-20%
Cena katalogowa: 980 zł/szt
1 szt.
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA OMNIRES JIMJIM SYSJIMJIMBL to bateria prysznicowa utrzymana w minimalistycznej formie wprowadzającej ciekawy akcent geometryczny. Zestaw prysznicowy doskonale sprawdzi się w łazienkach w stylu industrialnych, loft, nowoczesnych, a także eklektycznych. Baterie i natryski Omnires zapewniają najwyższy komfort użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności, trwałości oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Model baterii montowanej na ścianie obejmuje deszczownicę o regulowanej wysokości, słuchawkę z trzema funkcjami strumienia, drążek oraz wąż. Baterie i natryski czarne wprowadzają do wnętrza nowoczesną elegancję, a także modny, surowy wystrój.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Jimjim |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ kolumny prysznicowej: | Bez baterii |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Kwadratowy |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | SYSJIMJIMBL |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 3 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


