kolumna prysznicowa omnires art deco chrom połysk ad5144cr
Nr kat. 100172842


opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR to produkt marki OMNIRES z kolekcji ART DECO. Jej korpus został wykonany z mosiądzu. Wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni. KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR obejmuje: baterię prysznicową, deszczownicę, rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy mosiężny o długości 150 cm. Przełącznik strumienia deszczownica/rączka prysznica został wbudowany w pokrętło regulacji wody. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie dysz. Dzięki temu utrzymanie czystości jest proste oraz przedłuża bezawaryjne działanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Art Deco |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Retro |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 15,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | AD5144CR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.350 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR to produkt marki OMNIRES z kolekcji ART DECO. Jej korpus został wykonany z mosiądzu. Wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni. KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR obejmuje: baterię prysznicową, deszczownicę, rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy mosiężny o długości 150 cm. Przełącznik strumienia deszczownica/rączka prysznica został wbudowany w pokrętło regulacji wody. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie dysz. Dzięki temu utrzymanie czystości jest proste oraz przedłuża bezawaryjne działanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Art Deco |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Retro |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 15,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | AD5144CR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.350 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kolumna prysznicowa omnires art deco chrom połysk ad5144cr
Nr kat. 100172842
Cena katalogowa: 2 320 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 320 zł/szt
1 szt.
opis produktu
KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR to produkt marki OMNIRES z kolekcji ART DECO. Jej korpus został wykonany z mosiądzu. Wykończona jest powłoką chromowaną o gładkiej powierzchni. KOLUMNA PRYSZNICOWA ART DECO OMNIRES AD5144CR obejmuje: baterię prysznicową, deszczownicę, rączkę prysznicową oraz wąż prysznicowy mosiężny o długości 150 cm. Przełącznik strumienia deszczownica/rączka prysznica został wbudowany w pokrętło regulacji wody. System Easy Clean zapobiega gromadzeniu się osadów oraz ułatwia czyszczenie dysz. Dzięki temu utrzymanie czystości jest proste oraz przedłuża bezawaryjne działanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Omnires |
|---|---|
| Kolekcja: | Art Deco |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Kolumna prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Styl: | Retro |
| Typ kolumny prysznicowej: | Mieszaczowa |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 15,5 CM |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kod producenta: | AD5144CR |
| Regulacja wysokości deszczowni: | Nie |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 6.350 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


