kabina prysznicowa cersanit jota 90x90x195 kwadratowa chrom transparentne s160-001
Nr kat. 100198155
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Jota |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | S160-001 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny kwadratowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Jota |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Bestseller: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | S160-001 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit jota 90x90x195 kwadratowa chrom transparentne s160-001
Nr kat. 100198155
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








