kabina prysznicowa cersanit arteco 90x90x190 cm półokrągła czarna s913-014
Nr kat. 100585245
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny półokrągłe |
|---|---|
| Kolekcja: | Arteco |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 52 kg |
| Symbol producenta: | S913-014 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny półokrągłe |
|---|---|
| Kolekcja: | Arteco |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 52 kg |
| Symbol producenta: | S913-014 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit arteco 90x90x190 cm półokrągła czarna s913-014
Nr kat. 100585245
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






