gres foggy night cream matt 29,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100618495
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Foggy Night
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Foggy Night |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki imitujące beton
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do łazienki
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki podłogowe imitujące beton
Płytki ścienne imitujące beton
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe kremowe
Płytki ścienne kremowe
Foggy Night
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Foggy Night |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres foggy night cream matt 29,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100618495
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu










