gres stone fall beige mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100553055

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Dreamland
Stone Fall
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Stone Fall |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 598 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki ścienne do kuchni
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe beżowe
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki podłogowe na korytarz
Dreamland
Stone Fall
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Stone Fall |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 598 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres stone fall beige mat rectified 59,8x59,8 senti ceramica
Nr kat. 100553055
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu











