glazura larchwood zig maple mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276871

opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do łazienki
Do przedpokoju
Do kuchni
Imitujące drewno
Beżowe
Larchwood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.080 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do łazienki
Do przedpokoju
Do kuchni
Imitujące drewno
Beżowe
Larchwood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.080 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura larchwood zig maple mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276871
Wymiary:
30x90 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,08m21 paczka

1,08m21 paczka



Wymiary:
30x90 cm
Wykończenie
MatWpisz powierzchnię:
m2
1,08m21 paczka

1,08m21 paczka



opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki drewnopodobne (imitujące drewno)
Płytki ścienne do kuchni
Płytki ścienne imitujące drewno
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki ścienne beżowe
Płytki ścienne na korytarz
Na korytarz
Imitujące drewno
Do salonu
Do łazienki
Do przedpokoju
Do kuchni
Imitujące drewno
Beżowe
Larchwood
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.080 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


