dywan tradycyjny omega aries perła 2 elipsa 170x235 cm
Nr kat. 100085619
opis produktu
DYWAN OMEGA ARIES KREM 170X235 ELIPSA to zdobiony klasycznym i eleganckim wzornictwem dywan tradycyjny z charakterystyczną ramką, która poza aspektem estetycznym, wnosi do wnętrza także wizualną harmonię oraz łatwość zachowania symetrycznej aranżacji. Utrzymany w ciepłych i łagodnych odcieniach dywan beżowy mierzy 170 cm szerokości oraz 235 cm długości. Produkt zachowuje nieskazitelnie czystą powierzchnię przy podstawowym stopniu pielęgnacji. A to za sprawą wysokiej odporności na wchłanianie wilgoci oraz właściwości antyelektrostatycznych. Dywan tradycyjny objęty 2-letnią gwarancją wykonany został z włókien wełny zapewniając ciepło odczuwalne pod stopami i wysoki komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 170X235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Elipsa |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN OMEGA ARIES KREM 170X235 ELIPSA to zdobiony klasycznym i eleganckim wzornictwem dywan tradycyjny z charakterystyczną ramką, która poza aspektem estetycznym, wnosi do wnętrza także wizualną harmonię oraz łatwość zachowania symetrycznej aranżacji. Utrzymany w ciepłych i łagodnych odcieniach dywan beżowy mierzy 170 cm szerokości oraz 235 cm długości. Produkt zachowuje nieskazitelnie czystą powierzchnię przy podstawowym stopniu pielęgnacji. A to za sprawą wysokiej odporności na wchłanianie wilgoci oraz właściwości antyelektrostatycznych. Dywan tradycyjny objęty 2-letnią gwarancją wykonany został z włókien wełny zapewniając ciepło odczuwalne pod stopami i wysoki komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 170X235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Elipsa |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny omega aries perła 2 elipsa 170x235 cm
Nr kat. 100085619
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






