dywan tradycyjny omega aries perła 2 66x100 cm
Nr kat. 100084872
opis produktu
Potrzebujesz zmian? Szukasz produktu, który stworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu? W takim razie tradycyjny dywan ARIES KREM jest właśnie dla Ciebie. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, jadalni, kuchni czy w sypialni. Został utrzymany w kształcie prostokąta, kremowym kolorze oraz perskim wzorze. Jego waga to 2600 g/m2, a wymiary to 0,66 x 1 m. Produkt ARIES KREM powstał w 100% z wełny. Dzięki temu posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan ARIES KREM został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 66x100 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Potrzebujesz zmian? Szukasz produktu, który stworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu? W takim razie tradycyjny dywan ARIES KREM jest właśnie dla Ciebie. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, jadalni, kuchni czy w sypialni. Został utrzymany w kształcie prostokąta, kremowym kolorze oraz perskim wzorze. Jego waga to 2600 g/m2, a wymiary to 0,66 x 1 m. Produkt ARIES KREM powstał w 100% z wełny. Dzięki temu posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan ARIES KREM został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 66x100 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny omega aries perła 2 66x100 cm
Nr kat. 100084872
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






