dywan nowoczesny astoria moccha 80x120 cm
Nr kat. 100400008






opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany 80x150
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Dywany kolorowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany brązowe
SKANDYNAWSKIE
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
ASTORIA
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany 80x150
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Dywany kolorowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany brązowe
SKANDYNAWSKIE
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
ASTORIA
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny astoria moccha 80x120 cm
Nr kat. 100400008
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł/szt-38%
1 szt.

1 szt



Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99 zł/szt-38%
1 szt.

1 szt



opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany 80x150
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Dywany kolorowe
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany brązowe
SKANDYNAWSKIE
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
ASTORIA
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


