dywan nowoczesny astoria moccha 200x280 cm
Nr kat. 100400009
opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
JAPANDI
Dywany brązowe
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
SKANDYNAWSKIE
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
ASTORIA
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
JAPANDI
Dywany brązowe
NOWOCZESNE
Dywany 200x300
SKANDYNAWSKIE
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Poliester
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Brązowe
Loft
Industrialny
ASTORIA
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny astoria moccha 200x280 cm
Nr kat. 100400009
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








