drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0216a
Nr kat. 100191225

opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 100X195 NEW TRENDY D-0216A gwarantują szczelność i bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Prezentowany model wyposażono w wiele praktycznych funkcji. Na szczególną uwagę zasługują magnetyczne uszczelki. Zawias kolumnowy drzwi wahadłowych zapewniają niezwykle komfortowe i szerokie wejście do kabiny. Do produkcji drzwi wykorzystano transparentne szkło hartowane o grubości 6mm. Uchwyty oraz inne detale utrzymane są w czarnym kolorze o matowym wykończeniu. Dzięki regulowanym profilom przyściennym z łatwością dostosujesz drzwi o wymiarach 100cm x 195cm do swojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Liczba drzwi: | Podwójne |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0216A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 100X195 NEW TRENDY D-0216A gwarantują szczelność i bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Prezentowany model wyposażono w wiele praktycznych funkcji. Na szczególną uwagę zasługują magnetyczne uszczelki. Zawias kolumnowy drzwi wahadłowych zapewniają niezwykle komfortowe i szerokie wejście do kabiny. Do produkcji drzwi wykorzystano transparentne szkło hartowane o grubości 6mm. Uchwyty oraz inne detale utrzymane są w czarnym kolorze o matowym wykończeniu. Dzięki regulowanym profilom przyściennym z łatwością dostosujesz drzwi o wymiarach 100cm x 195cm do swojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Liczba drzwi: | Podwójne |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0216A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0216a
Nr kat. 100191225
Cena katalogowa: 2 979 zł/szt
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 100X195 NEW TRENDY D-0216A gwarantują szczelność i bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Prezentowany model wyposażono w wiele praktycznych funkcji. Na szczególną uwagę zasługują magnetyczne uszczelki. Zawias kolumnowy drzwi wahadłowych zapewniają niezwykle komfortowe i szerokie wejście do kabiny. Do produkcji drzwi wykorzystano transparentne szkło hartowane o grubości 6mm. Uchwyty oraz inne detale utrzymane są w czarnym kolorze o matowym wykończeniu. Dzięki regulowanym profilom przyściennym z łatwością dostosujesz drzwi o wymiarach 100cm x 195cm do swojej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Liczba drzwi: | Podwójne |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0216A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


