deszczownica omnires slimline 25 cm okrągła miedź szczotkowana wg125ccpb
Nr kat. 100485620
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Miedź Szczotkowana Wg125ccpb to propozycja, która wprowadza do strefy kąpielowej nutę luksusu i wyjątkowego stylu. Jej okrągła forma o średnicy 25 cm i grubości 0.9 cm subtelnie podkreśla nowoczesny charakter łazienki, szczotkowane wykończenie w ciepłym odcieniu miedzi nadaje jej elegancji i przytulności. Solidna konstrukcja z mosiądzu, pokryta trwałą powłoką PVD, zapewnia wysoką odporność na zarysowania. Wnętrze komory wyłożone silikonową powłoką minimalizuje zaleganie wody, elastyczne dysze Easy Clean umożliwiają szybkie usunięcie osadów wapiennych, gwarantując komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WG125CCPB |
| Waga brutto: | 1.250 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Omnires Slimline 25 Cm Okrągła Miedź Szczotkowana Wg125ccpb to propozycja, która wprowadza do strefy kąpielowej nutę luksusu i wyjątkowego stylu. Jej okrągła forma o średnicy 25 cm i grubości 0.9 cm subtelnie podkreśla nowoczesny charakter łazienki, szczotkowane wykończenie w ciepłym odcieniu miedzi nadaje jej elegancji i przytulności. Solidna konstrukcja z mosiądzu, pokryta trwałą powłoką PVD, zapewnia wysoką odporność na zarysowania. Wnętrze komory wyłożone silikonową powłoką minimalizuje zaleganie wody, elastyczne dysze Easy Clean umożliwiają szybkie usunięcie osadów wapiennych, gwarantując komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Slimline |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | Omnires |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Miedź |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | WG125CCPB |
| Waga brutto: | 1.250 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica omnires slimline 25 cm okrągła miedź szczotkowana wg125ccpb
Nr kat. 100485620
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



