panele podłogowe wodoodporne classen dąb verona casa victory 64589 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100435445
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Verona z kolekcji Casa Victory wyróżniają się klasą ścieralności AC5, która zapewnia wyjątkową odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększoną odporność na wilgoć umożliwia bezpieczny montaż w kuchni i innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Grubość 7 mm gwarantuje stabilność i odpowiednią izolację akustyczną. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze elegancki, uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, tworząc autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format szerokich desek 28x129 cm idealnie prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Victory |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Verona z kolekcji Casa Victory wyróżniają się klasą ścieralności AC5, która zapewnia wyjątkową odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększoną odporność na wilgoć umożliwia bezpieczny montaż w kuchni i innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Grubość 7 mm gwarantuje stabilność i odpowiednią izolację akustyczną. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze elegancki, uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, tworząc autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W zapewnia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format szerokich desek 28x129 cm idealnie prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach. 25-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Casa Victory |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb verona casa victory 64589 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100435445
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o


.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)
.jpg&width=764&format=webp)


