panele podłogowe wodoodporne vitality dąb vancouver vitality superb 571 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100388375
opis produktu
Panele podłogowe Vitality Dąb Vancouver Superb przedstawiają naturalne piękno drewna w praktycznym wydaniu. Grubość 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji, która jest odporna na odkształcenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Opór cieplny 0,063 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format standardowy 19x126 cm pasuje do każdego pomieszczenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Superb Aqua Protect
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Superb Aqua Protect |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.063 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Vitality Dąb Vancouver Superb przedstawiają naturalne piękno drewna w praktycznym wydaniu. Grubość 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji, która jest odporna na odkształcenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu. Opór cieplny 0,063 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format standardowy 19x126 cm pasuje do każdego pomieszczenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Superb Aqua Protect
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Superb Aqua Protect |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.063 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality dąb vancouver vitality superb 571 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100388375
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o








