panele podłogowe kronospan dąb sable/native 4274 ac4 8mm
Nr kat. 100189700



opis produktu
Panele podłogowe KRONOSPAN Dąb Sable charakteryzują się jasną, naturalną kolorystyką dębu, która optycznie powiększa każde pomieszczenie. Format standardowej deski 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, zachowując estetyczny wygląd przez lata. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni, ułatwiając codzienną pielęgnację. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Kronospan
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Kronospan |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Panele podłogowe KRONOSPAN Dąb Sable charakteryzują się jasną, naturalną kolorystyką dębu, która optycznie powiększa każde pomieszczenie. Format standardowej deski 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, zachowując estetyczny wygląd przez lata. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni, ułatwiając codzienną pielęgnację. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Kronospan
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Kronospan |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan dąb sable/native 4274 ac4 8mm
Nr kat. 100189700
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,214m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,214m21 paczka
opis produktu
Panele podłogowe KRONOSPAN Dąb Sable charakteryzują się jasną, naturalną kolorystyką dębu, która optycznie powiększa każde pomieszczenie. Format standardowej deski 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, zachowując estetyczny wygląd przez lata. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni, ułatwiając codzienną pielęgnację. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 20-letnia gwarancja producenta potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Kronospan
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronospan |
|---|---|
| Dostawca: | Kronospan |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Posiada próbkę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


