panele podłogowe wodoodporne vitality dab garda vitality jumbo 391 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100354432
opis produktu
Panele podłogowe Vitality Jumbo Dąb Garda 391 sprawdzą się w każdym pomieszczeniu dzięki zwiększonej odporności na wilgoć. Format szerokiej deski 24x126 cm podkreśla charakter przestronnych wnętrz. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy codziennym użytkowaniu. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość idealną do salonu czy kuchni o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Jumbo |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.24 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Vitality Jumbo Dąb Garda 391 sprawdzą się w każdym pomieszczeniu dzięki zwiększonej odporności na wilgoć. Format szerokiej deski 24x126 cm podkreśla charakter przestronnych wnętrz. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy codziennym użytkowaniu. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość idealną do salonu czy kuchni o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Jumbo |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.24 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality dab garda vitality jumbo 391 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100354432
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




