wykładzina dywanowa seduction szary 4m
Nr kat. 100101228
opis produktu
Wykładzina dywanowa Seduction szary 4m to doskonała alternatywa dla dywanu, która zapewni łatwość utrzymania czystości, a także przytulne wykończenie powierzchni podłogowej. Wykładzina dywanowa pozwala w estetyczny, stabilny i trwały sposób pokryć wysłużoną podłogę. Miękkie runo typu saxon nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu, zachowując doskonały wygląd przez długi okres użytkowania. Prezentowana wykładzina dywanowa domowa o grubości runa 11 mm jest wysoce odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blaknie nawet w intensywnie nasłonecznionych pomieszczeniach. Łatwa w pielęgnacji, nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Produkt o właściwościach trudnopalnych i termoizolacyjnych objęty jest dwuletnią gwarancją.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe szare
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
4 m
Wykładziny dywanowe do salonu
Domowe
Wykładziny dywanowe do sypialni
Wykładziny dywanowe do pokoju dziecięcego
Szare
Saxon
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1350 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Seduction szary 4m to doskonała alternatywa dla dywanu, która zapewni łatwość utrzymania czystości, a także przytulne wykończenie powierzchni podłogowej. Wykładzina dywanowa pozwala w estetyczny, stabilny i trwały sposób pokryć wysłużoną podłogę. Miękkie runo typu saxon nie ulega udeptywaniu ani ścieraniu, zachowując doskonały wygląd przez długi okres użytkowania. Prezentowana wykładzina dywanowa domowa o grubości runa 11 mm jest wysoce odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blaknie nawet w intensywnie nasłonecznionych pomieszczeniach. Łatwa w pielęgnacji, nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Produkt o właściwościach trudnopalnych i termoizolacyjnych objęty jest dwuletnią gwarancją.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe szare
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe Saxon
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
4 m
Wykładziny dywanowe do salonu
Domowe
Wykładziny dywanowe do sypialni
Wykładziny dywanowe do pokoju dziecięcego
Szare
Saxon
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1350 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa seduction szary 4m
Nr kat. 100101228
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






