wykładzina dywanowa omnia perłowy 5m
Nr kat. 100200837
opis produktu
Wykładziny dywanowe z kolekcji Omnia utkane maszynowo z włókien polipropylenu wyróżnia wiele zalet. Posiadają właściwości antystatyczne, dlatego sprawdzą się w pomieszczeniach alergików. Są odporne na wilgoć, a ponadto nie atakują ich mole. Nie ulegają przebarwieniom, ani nie ścierają się. Właśnie dlatego wykładzina dywanowa szara to praktyczny wybór, który nie ustępuje względom wizualnym. Ten ponadczasowy i neutralny kolor stworzy piękną bazę pomieszczenia orazi wysunie na pierwszy plan wyjątkowe meble w sypialni i salonie.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.125 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 10 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładziny dywanowe z kolekcji Omnia utkane maszynowo z włókien polipropylenu wyróżnia wiele zalet. Posiadają właściwości antystatyczne, dlatego sprawdzą się w pomieszczeniach alergików. Są odporne na wilgoć, a ponadto nie atakują ich mole. Nie ulegają przebarwieniom, ani nie ścierają się. Właśnie dlatego wykładzina dywanowa szara to praktyczny wybór, który nie ustępuje względom wizualnym. Ten ponadczasowy i neutralny kolor stworzy piękną bazę pomieszczenia orazi wysunie na pierwszy plan wyjątkowe meble w sypialni i salonie.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.125 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 10 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa omnia perłowy 5m
Nr kat. 100200837
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






