bateria zlewozmywakowa cento kuchinox bkc_080d
Nr kat. 100316438

opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA CENTO KUCHINOX BKC_080D to model dedykowany różnorodnym aranżacjom – nowoczesnym, jak również klasycznym. Prezentowana bateria kuchenna ścienna posiada charakterystyczny uchwyt pojedynczy o wyprofilowanej formie. Model pozwala precyzyjnie i komfortowo regulować ciśnienie oraz temperaturę wody. Bateria kuchenna ścienna posiada funkcjonalną i ruchomą wylewkę o zasięgu 30,4 cm. Łatwe w pielęgnacji baterie kuchenne chromowane producenta Kuchinox objęte są 5-letnią gwarancją. Wykonane z mosiądzu, zapewniają łatwość utrzymania czystości oraz właściwości odporne na korozję.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | Kuchinox |
|---|---|
| Sposób montażu: | Złożony zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Nie |
| Marka: | Kuchinox |
| Klasa przepływu: | A ≤ 15 l/min |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Typ perlatora: | Standardowy |
| Wykończenie: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość korpusu: | 12 cm |
| Wysokość całkowita: | 12 cm |
| Zasięg wylewki: | 30.4 cm |
| Kolekcja: | CENTO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA CENTO KUCHINOX BKC_080D to model dedykowany różnorodnym aranżacjom – nowoczesnym, jak również klasycznym. Prezentowana bateria kuchenna ścienna posiada charakterystyczny uchwyt pojedynczy o wyprofilowanej formie. Model pozwala precyzyjnie i komfortowo regulować ciśnienie oraz temperaturę wody. Bateria kuchenna ścienna posiada funkcjonalną i ruchomą wylewkę o zasięgu 30,4 cm. Łatwe w pielęgnacji baterie kuchenne chromowane producenta Kuchinox objęte są 5-letnią gwarancją. Wykonane z mosiądzu, zapewniają łatwość utrzymania czystości oraz właściwości odporne na korozję.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | Kuchinox |
|---|---|
| Sposób montażu: | Złożony zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Nie |
| Marka: | Kuchinox |
| Klasa przepływu: | A ≤ 15 l/min |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Typ perlatora: | Standardowy |
| Wykończenie: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość korpusu: | 12 cm |
| Wysokość całkowita: | 12 cm |
| Zasięg wylewki: | 30.4 cm |
| Kolekcja: | CENTO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria zlewozmywakowa cento kuchinox bkc_080d
Nr kat. 100316438
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA CENTO KUCHINOX BKC_080D to model dedykowany różnorodnym aranżacjom – nowoczesnym, jak również klasycznym. Prezentowana bateria kuchenna ścienna posiada charakterystyczny uchwyt pojedynczy o wyprofilowanej formie. Model pozwala precyzyjnie i komfortowo regulować ciśnienie oraz temperaturę wody. Bateria kuchenna ścienna posiada funkcjonalną i ruchomą wylewkę o zasięgu 30,4 cm. Łatwe w pielęgnacji baterie kuchenne chromowane producenta Kuchinox objęte są 5-letnią gwarancją. Wykonane z mosiądzu, zapewniają łatwość utrzymania czystości oraz właściwości odporne na korozję.
Szczegóły Produktu
| Dostawca: | Kuchinox |
|---|---|
| Sposób montażu: | Złożony zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Oszczędność wody: | Nie |
| Marka: | Kuchinox |
| Klasa przepływu: | A ≤ 15 l/min |
| Rodzaj głowicy: | Ceramiczna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Typ perlatora: | Standardowy |
| Wykończenie: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Wysokość korpusu: | 12 cm |
| Wysokość całkowita: | 12 cm |
| Zasięg wylewki: | 30.4 cm |
| Kolekcja: | CENTO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA bok@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


