bateria wannowa podtynkowa laveo pola 4-otworowa złoty szczotkowany bap_g1pb
Nr kat. 100506213




opis produktu
Bateria wannowa podtynkowa Laveo Pola 4-otworowa złoty szczotkowany bap_g1pb to propozycja, która stanowi kwintesencję współczesnej elegancji oraz wpisuje się w definicję nowoczesnego luksusu. Minimalistyczny kształt baterii podtynkowej zyskuje ekskluzywny wygląd dzięki złotej kolorystyce. Produkt wyróżnia się szczotkowanym wykończeniem powierzchni. Prostokątny panel mierzy 43 cm szerokości oraz 10 cm wysokości. Głębokość baterii wannowej sięga 26 cm. Czteroelementowa bateria podtynkowa wyposażona została w pojedynczy uchwyt z wygodną w użytkowaniu dźwigną regulującą siłę i temperaturę wody, przełącznik strumienia, słuchawkę jednofunkcyjną z wężem antyskrętnym oraz stałą wylewkę.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_G1PB |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 19 X 45 X 13 CM |
| Waga brutto: | 4.575 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Bateria wannowa podtynkowa Laveo Pola 4-otworowa złoty szczotkowany bap_g1pb to propozycja, która stanowi kwintesencję współczesnej elegancji oraz wpisuje się w definicję nowoczesnego luksusu. Minimalistyczny kształt baterii podtynkowej zyskuje ekskluzywny wygląd dzięki złotej kolorystyce. Produkt wyróżnia się szczotkowanym wykończeniem powierzchni. Prostokątny panel mierzy 43 cm szerokości oraz 10 cm wysokości. Głębokość baterii wannowej sięga 26 cm. Czteroelementowa bateria podtynkowa wyposażona została w pojedynczy uchwyt z wygodną w użytkowaniu dźwigną regulującą siłę i temperaturę wody, przełącznik strumienia, słuchawkę jednofunkcyjną z wężem antyskrętnym oraz stałą wylewkę.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_G1PB |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 19 X 45 X 13 CM |
| Waga brutto: | 4.575 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa podtynkowa laveo pola 4-otworowa złoty szczotkowany bap_g1pb
Nr kat. 100506213
Cena katalogowa: 2 160 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 160 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa podtynkowa Laveo Pola 4-otworowa złoty szczotkowany bap_g1pb to propozycja, która stanowi kwintesencję współczesnej elegancji oraz wpisuje się w definicję nowoczesnego luksusu. Minimalistyczny kształt baterii podtynkowej zyskuje ekskluzywny wygląd dzięki złotej kolorystyce. Produkt wyróżnia się szczotkowanym wykończeniem powierzchni. Prostokątny panel mierzy 43 cm szerokości oraz 10 cm wysokości. Głębokość baterii wannowej sięga 26 cm. Czteroelementowa bateria podtynkowa wyposażona została w pojedynczy uchwyt z wygodną w użytkowaniu dźwigną regulującą siłę i temperaturę wody, przełącznik strumienia, słuchawkę jednofunkcyjną z wężem antyskrętnym oraz stałą wylewkę.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Kod producenta: | BAP_G1PB |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 19 X 45 X 13 CM |
| Waga brutto: | 4.575 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


