bateria umywalkowa omnires y miedź szczotkowana y1210ncpb
Nr kat. 100344827




opis produktu
Bateria stojąca do umywalki Omnires Y w kolorze miedzi szczotkowanej to wyjątkowe uzupełnienie dla każdej łazienki. Wykonany z najwyżej jakości materiałów, produkt został zaprojektowany w stylowy, prosty sposób. Jego tradycyjny, ale zarazem nowoczesny design sprawia, że bateria wygląda pięknie w połączeniu z wystrojem łazienki. Dodatkowo bateria Y jest odporna na zarysowania, dzięki czemu zachowa swój szlachetny wygląd przez długie lata. Uzupełnij swoją łazienkę piękną baterią Y, która doskonale połączy w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną technologię.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1210NCPB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 1.250 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Bateria stojąca do umywalki Omnires Y w kolorze miedzi szczotkowanej to wyjątkowe uzupełnienie dla każdej łazienki. Wykonany z najwyżej jakości materiałów, produkt został zaprojektowany w stylowy, prosty sposób. Jego tradycyjny, ale zarazem nowoczesny design sprawia, że bateria wygląda pięknie w połączeniu z wystrojem łazienki. Dodatkowo bateria Y jest odporna na zarysowania, dzięki czemu zachowa swój szlachetny wygląd przez długie lata. Uzupełnij swoją łazienkę piękną baterią Y, która doskonale połączy w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną technologię.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1210NCPB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 1.250 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa omnires y miedź szczotkowana y1210ncpb
Nr kat. 100344827
Cena katalogowa: 780 zł/szt
opis produktu
Bateria stojąca do umywalki Omnires Y w kolorze miedzi szczotkowanej to wyjątkowe uzupełnienie dla każdej łazienki. Wykonany z najwyżej jakości materiałów, produkt został zaprojektowany w stylowy, prosty sposób. Jego tradycyjny, ale zarazem nowoczesny design sprawia, że bateria wygląda pięknie w połączeniu z wystrojem łazienki. Dodatkowo bateria Y jest odporna na zarysowania, dzięki czemu zachowa swój szlachetny wygląd przez długie lata. Uzupełnij swoją łazienkę piękną baterią Y, która doskonale połączy w sobie klasyczny wygląd i nowoczesną technologię.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | y |
| Kolor: | Miedź |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | Y1210NCPB |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Waga brutto: | 1.250 kg |
| Dostawca: | Omnires |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


