bateria prysznicowa natynkowa laveo tores czarna bvt_741d
Nr kat. 100453449

opis produktu
BATERIA PRYSZNICOWA NATYNKOWA LAVEO TORES CZARNA BVT_741D to idealny produkt dla osób szukających funkcjonalnej baterii prysznicowej o eleganckim wyglądzie i prostej obsłudze. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych lub industrialnych. Jest to bateria natynkowa, czyli przeznaczona do montażu naściennego. Posiada jedną słuchawkę prysznicową o jednej funkcji. Jest niezwykle ekonomiczna, ze względu na posiadany aerator napowietrzający, dzięki któremu możesz oszczędzić aż do 50% wody. Producent daje baterii prysznicowej TORES 8 lat gwarancji, więc możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, wytrzymały i gotowy na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Laveo |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw przysznicowy |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Tores |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30 X 19 X 9 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Laveo |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BVT_741D |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 2.048 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
BATERIA PRYSZNICOWA NATYNKOWA LAVEO TORES CZARNA BVT_741D to idealny produkt dla osób szukających funkcjonalnej baterii prysznicowej o eleganckim wyglądzie i prostej obsłudze. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych lub industrialnych. Jest to bateria natynkowa, czyli przeznaczona do montażu naściennego. Posiada jedną słuchawkę prysznicową o jednej funkcji. Jest niezwykle ekonomiczna, ze względu na posiadany aerator napowietrzający, dzięki któremu możesz oszczędzić aż do 50% wody. Producent daje baterii prysznicowej TORES 8 lat gwarancji, więc możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, wytrzymały i gotowy na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Laveo |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw przysznicowy |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Tores |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30 X 19 X 9 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Laveo |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BVT_741D |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 2.048 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria prysznicowa natynkowa laveo tores czarna bvt_741d
Nr kat. 100453449
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 500 zł/szt-26%
Cena katalogowa: 615 zł/szt
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 500 zł/szt-26%
Cena katalogowa: 615 zł/szt
1 szt.
opis produktu
BATERIA PRYSZNICOWA NATYNKOWA LAVEO TORES CZARNA BVT_741D to idealny produkt dla osób szukających funkcjonalnej baterii prysznicowej o eleganckim wyglądzie i prostej obsłudze. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych lub industrialnych. Jest to bateria natynkowa, czyli przeznaczona do montażu naściennego. Posiada jedną słuchawkę prysznicową o jednej funkcji. Jest niezwykle ekonomiczna, ze względu na posiadany aerator napowietrzający, dzięki któremu możesz oszczędzić aż do 50% wody. Producent daje baterii prysznicowej TORES 8 lat gwarancji, więc możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, wytrzymały i gotowy na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Ścienna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Laveo |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zestaw przysznicowy |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Kolekcja: | Tores |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Prostokątny |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30 X 19 X 9 CM |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Dostawca: | Laveo |
| Typ produktu: | Bateria prysznicowa ścienna |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BVT_741D |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Waga brutto: | 2.048 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


