szafka wisząca bari plus prawa z ociekarką 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100239710
opis produktu
Nowoczesna BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA W ZESTAWIE Z OCIEKARKĄ PRAWA GC-60 DĄB KAMIENNY umożliwi wygodne wysuszenie umytych naczyń. Posiada drzwiczki z listwowym uchwytem oraz cichym domykiem gwarantującym ich delikatne zamykanie. To mechanizm zapewniający jakość oraz komfort użytkowania. Front oraz korpus BARI PLUS SZAFKI WISZĄCEJ W ZESTAWIE Z OCIEKARKĄ PRAWEJ GC-60 DĄB KAMIENNY zostały wykonane z płyty laminowanej. Charakteryzuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych oraz nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod ociekarkę
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka pod ociekarkę |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesna BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA W ZESTAWIE Z OCIEKARKĄ PRAWA GC-60 DĄB KAMIENNY umożliwi wygodne wysuszenie umytych naczyń. Posiada drzwiczki z listwowym uchwytem oraz cichym domykiem gwarantującym ich delikatne zamykanie. To mechanizm zapewniający jakość oraz komfort użytkowania. Front oraz korpus BARI PLUS SZAFKI WISZĄCEJ W ZESTAWIE Z OCIEKARKĄ PRAWEJ GC-60 DĄB KAMIENNY zostały wykonane z płyty laminowanej. Charakteryzuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych oraz nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod ociekarkę
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka pod ociekarkę |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari plus prawa z ociekarką 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny cichy domyk blum
Nr kat. 100239710
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






