szafka dolna narożna alba lewa 80-90x82 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321279
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA NAROŻNA LEWA DNW-90 HIKORA to szafka dolna do kuchni wyposażona w podwójne drzwi uchylne lewostronnie. Model przeznaczony do montażu w strefie narożnej, posiada frezowane uchwyty. Kolekcja kuchni komfort doskonale sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym i eklektycznym. Model wniesie do wnętrza ciepły odcień brązu oraz strukturę, która wiernie odzwierciedla powierzchnię mebli kuchennych z drewna naturalnego. Szafka dolna do kuchni wykonana z płyty laminowanej jest w pełni odporna na czynniki mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne 85cm
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Drewno naturalne
85 cm
Szafka dolna
Nowoczesny
Alba / hikora
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 85 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA NAROŻNA LEWA DNW-90 HIKORA to szafka dolna do kuchni wyposażona w podwójne drzwi uchylne lewostronnie. Model przeznaczony do montażu w strefie narożnej, posiada frezowane uchwyty. Kolekcja kuchni komfort doskonale sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym i eklektycznym. Model wniesie do wnętrza ciepły odcień brązu oraz strukturę, która wiernie odzwierciedla powierzchnię mebli kuchennych z drewna naturalnego. Szafka dolna do kuchni wykonana z płyty laminowanej jest w pełni odporna na czynniki mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne 85cm
Meble kuchenne w stylu nowojorskim
Drewno naturalne
85 cm
Szafka dolna
Nowoczesny
Alba / hikora
Nowojorski
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 85 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna narożna alba lewa 80-90x82 cm płyta laminowana dąb hikora cichy domyk blum
Nr kat. 100321279
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







