Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI STALOWE Z OCIEKACZEM

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki stalowe z ociekaczem

Zlewozmywaki stalowe z ociekaczem to popularne rozwiązanie wykorzystywane w kuchniach już od wielu lat. Zlew stalowy z ociekaczem to uniwersalny model, który świetnie wpisuje się zarówno w kuchnie klasyczne, jak i aranżacje inspirowane nowoczesnymi trendami. Zlewy stalowe z ociekaczem mają także szereg praktycznych zalet. Są odporne na wysokie temperatury i stosowane w kuchniach chemiczne środki czyszczące. Są także bardzo lekkie, co przekłada się na łatwy transport i montaż. Sporo zalet daje również sam ociekacz. Tę dodatkową przestrzeń możecie wykorzystać nie tylko do suszenia umytych naczyń. Na ociekaczu możecie umieścić również produkty w trakcie ich rozmrażania lub umyte świeże owoce i warzywa. Powierzchnia ociekacza jest wyprofilowana w taki sposób, aby znajdująca się nam nim woda samoczynnie ściekała do komory i umieszczonego w niej odpływu.

Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem stalowe

W jakich aranżacjach kuchni sprawdzi się zlewozmywak stalowy jednokomorowy z ociekaczem? Modele wyposażone w jedną komorę przeznaczone są przede wszystkim do kuchni małych i średnich, w których nie jesteście w stanie wygospodarować na strefę zlewozmywakową bardzo dużej przestrzeni. Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem stalowe sprawdzą się również w kuchniach wyposażonym w zmywarkę. Jeśli większość naczyń planujecie myć w zmywarce, to zlew jednokomorowy powinien spełnić Wasze oczekiwania. Z drugiej strony ociekacz da Wam możliwość umycia niewielkiej ilość naczyń również w zlewie, bez konieczności uruchamiania zmywarki.

Zlewozmywak stalowy dwukomorowy z ociekaczem

Z kolei po zlew stalowy dwukomorowy z ociekaczem możecie sięgnąć w przypadku kuchni bez zmywarki. Dwie komory są bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu takiej kuchni. Nawet jeśli jedna komora zajęta jest przez brudne naczynia, to drugą możecie wykorzystać do innych kuchennych prac. Zlew stalowy dwukomorowy z ociekaczem to często stosunkowo duży model, który będzie wymagał odpowiednio dużo wolnej przestrzeni w tej kuchennej strefie. Jeśli taki zlewozmywak stalowy dwukomorowy z ociekaczem nakładany, nie mieści się w Waszej kuchni, to możecie rozważyć również tak zwany zlew półtorakomorowy z ociekaczem. Jak sama nazwa mówi, jest on wyposażony w jedną dużą komorę i drugą o mniej więcej połowę mniejszą komorę pomocniczą. Często to właśnie ta dodatkowo komora połączona jest z ociekaczem. Taki zlew zajmuje zwykle nieco mniej miejsca, nadal jednak zachowuje wiele zalet zlewu dwukomorowego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.