leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZLEWOZMYWAKI OKRĄGŁE GRANITOWE

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki okrągłe granitowe

Zlewy granitowe to w kategorii wyposażenia kuchni jeden z największych bestsellerów ostatnich lat. Popularność zlewów z tego materiału sprawiła, że są one dostępne w bardzo szerokiej gamie wzorów, modeli i kolorów. Różnorodność ta dotyczy również kształtów zlewów z granitu. Obok modeli prostokątnych i kwadratowych w katalogach kilku producentów kuchennej armatury dostępne są też zlewozmywaki granitowe okrągłe.

Zlew granitowy okrągły znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. Okrągłe zlewy granitowe to kilka modeli wyselekcjonowanych głównie z nowych kolekcji polskich marek. W stałej sprzedaży mamy między innymi zlewy okrągłe granitowe Deante.

Zlewozmywaki okrągłe granitowe – liczba komór

Co sprawdzi się lepiej, zlew jednokomorowy okrągły granitowy, czy może jednak zlewozmywak granitowy okrągły dwukomorowy? Liczba komór uzależniona jest zwykle od tego, ile miejsca jesteście w stanie przeznaczyć na strefę zlewozmywakową. Duże znaczenie ma także to, czy w kuchni znajduje się zmywarka i jak intensywnie będziecie korzystać z tego pomieszczenia. Warto jednak dodać, że w kategorii okrągłych zlewów granitowych zdecydowanie przeważają modele wyposażone w jedną komorę. Takie zlewozmywaki okrągłe jednokomorowe granitowe możecie wykorzystać przede wszystkim w kuchniach klasycznych i aranżacjach inspirowanych tradycyjnymi trendami.

Zlewozmywak granitowy okrągły z ociekaczem czy bez?

Mimo dużej popularności prostokątnych zlewozmywaków 40 cm w ofercie niektórych producentów znajdziecie też taki model jak zlew okrągły 40 cm. W jakich aranżacjach sprawdzi się taki model? Zlewozmywak okrągły 40 cm możecie wykorzystać przede wszystkim w kuchniach klasycznych i wnętrzach inspirowanych jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich. Po zlew okrągły 40 cm możecie więc sięgnąć, aranżując kuchnię prowansalską czy angielską.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.