Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI BIAŁE CERAMICZNE

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki białe ceramiczne

Klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Tak często określany jest zlewozmywak ceramiczny biały. Kuchennych zlewów wykonanych z tego odpornego i atrakcyjnego wizualnie materiału nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie online. Zlewozmywaki ceramiczne białe w sklepie Komfort to kilka modeli wyselekcjonowanych z oferty polskich i europejskich producentów armatury kuchennej. W naszym stałym asortymencie znajdziecie między innymi zlewy kuchenne ceramiczne białe z katalogu marki Deante.

Zlew kuchenny biały ceramiczny – zalety

Atrakcyjny wygląd białych zlewów kuchennych ceramicznych to nie jedyna ich zaleta. Zlewy z ceramiki mają również szereg praktycznych atutów. Należą do nich między innymi:

  • Bardzo wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Zlew do kuchni biały ceramiczny jest praktycznie niezniszczalny. Jego uszkodzenie w trakcie normalnego codziennego użytkowania jest mało realne.
  • Zlew kuchenny biały ceramiczny jest także niewrażliwy na wysokie i niskie temperatury. Wrząca woda czy nawet olej nie są w stanie uszkodzić jego powierzchni ani zostawić na niej śladów.
  • Na idealnie gładkiej powierzchni ceramicznego zlewu nie gromadzą się wapienne osady ani rdza. Dzięki temu zlew do kuchni biały ceramiczny niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Zlewozmywak ceramiczny biały jednokomorowy

Zlew biały ceramiczny jednokomorowy to idealne rozwiązanie, jeśli na strefę zlewozmywakową w kuchni nie jesteście w stanie przeznaczyć zbyt wiele wolnej przestrzeni. Kompaktowy zlew ceramiczny biały jednokomorowy sprawdzi się również w kuchniach wyposażonych w zmywarkę. Jeśli większość naczyń planujecie myć w zmywarce, to zlewozmywak biały jednokomorowy ceramiczny powinien spełnić Wasze oczekiwania.

Zlew ceramiczny biały z ociekaczem

Zlew ceramiczny biały z ociekaczem, czy może jednak model bez ociekacza? Który z tych dwóch modeli sprawdzi się lepiej? Ociekacz to bardzo funkcjonalny i praktyczny element strefy zlewozmywakowej. Zlewozmywak ceramiczny biały jednokomorowy z ociekaczem przyda się nie tylko w trakcie mycia naczyń. Ociekacz możecie wykorzystać także podczas rozmrażania produktów spożywczych czy mycia świeżych warzyw i owoców.

Zlew dwukomorowy biały ceramiczny

Po zlew dwukomorowy biały ceramiczny możecie sięgnąć, aranżując stosunkowo przestronne kuchnie. Taki model sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach intensywnie użytkowanych. Zlew ceramiczny biały dwukomorowy daje sporą swobodę w trakcie codziennych kuchennych prac. Szczególnie jeśli zdecydujecie się na dwukomorowy biały zlew ceramiczny z ociekaczem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.